İKİZLER Burcunun En Tipik 10 Özelliği

ikizler

Konuşmaya başladığında susması zaman alır.

İkizler burcu konuşmaya bayılır. Onunla saatlerce havadan sudan sohbet edebilirsiniz. Ancak geyik yapmak dışında zihnini açacak tartışmalara girmeyi de çok sever.

Mütemadiyen kararsız kalır.

İkizler burcu kararsızlık abidesidir. Fakat bunun nedeni, bir şeyin iyi ve kötü yanları çok iyi görebilmesidir. Şöyle iyi, şöyle kötü derken bir türlü karar veremez.

Arkadaşları sık sık “Yaa senin kimin tarafındasın?” der.

Dedik ya, ikizler burcu her şeyin iyi ve kötü yanını şıp diye görür. Onunla erkek arkadaşınızı çekiştirmek istediğinizde kalkar sevgilinizin haklı olabileceği noktaları gösterir. Tabii siz de sinir olursunuz.

Hareketsiz kalmakta zorlanır.

İkizler burcu enerjikliği ile meşhurdur. Zihni sürekli hareket halinde olduğu için bedeni de buna uyar. Onu sürekli etrafta dolanırken görürsünüz.

Sorunlara hep mantık çerçevesinde yaklaşır.

İkizler burcu, sorunları çözerken duygularını kenara bırakır. Problemleri hep rasyonel açıdan çözmeye alıştığı için karşısındaki duygusal yaklaştığında sert tepkiler verebilir.

İçindeki çocuk her daim kıpır kıpırdır.

İkizler burcu çocuksu enerjisi ile ayrışır. Her ne kadar mantıklı biri olsa da, bazen içindeki çocuk onu naif davranışlara yöneltir. Ama tabii kısa sürede silkinip özüne döner.

Çok iyi bir takım oyuncusudur.

İkizler burcu tartışmayı sever ama kafa göz yarmaz. Hal böyle olunca da çoğu kişi ile iyi geçinir. Takım içinde dengeyi sağlamakta üstüne yoktur.

İlgi alanlarına yetişemez.

İkizler burcu farklı farklı şeylerle ilgilenmeyi çok sever. Ama daldan dala atlamaktan da geri durmaz. Bu haftanın tamamını pilates ile geçirirken ertesi hafta ise tarihi roman okumaktan başını kaldırmaz.

Aynı anda hiç zorlanmadan başka başka işlerle ilgilenebilir.

İkizler burcunun kafası tıkır tıkır çalıştığı için aynı anda birçok şeyle ilgilenebilir. Telefonda konuşurken bir yandan oje sürmek bir yandan da gazete okumak onun için çocuk oyuncağıdır

Bir günün bir gününe uymaz.

Yazının sonunda en belirgin ikizler burcu özelliği var: Her şeyi gibi ruh halinin de daldan dala atlaması. Sabah etrafta “hayat ne güzel” diye dolanırken akşamüstü  ortada bir şey olmadığı halde onu karalar bağlamış halde görebilirsiniz.

Etkili Ders Çalışmak İçin 8 İpucu

Dünyanın En Popüler 10 Youtube Oyun Kanalı