Tipik Balık Burcunun 10 Özelliği

balık

Burcunuz balık ama acaba burcunuzun en temel özelliklerine ne kadar uyuyorsunuz? Bu yazıdaki özellikleri taşıyorsanız tipik bir balık burcusunuz demektir.

BAŞKALARININ HİSLERİNİ EN DERİNDE HİSSEDİYORSAN

Balık burcunun empati duygusu çok gelişmiştir. Çevresindeki insanların duygularını yüreğinin tam ortasında hisser. Kelimenin tam anlamıyla, arkadaşlarıyla ağlar, arkadaşlarıyla güler.

CÖMERT VE MERHAMETLİYSEN

Kendini başkaları için feda etmede balık burcunun üstüne yoktur. Bu özelliği de tabii çevresindekilerin onu çok sevmesini ve değer vermesini sağlar.

HAYAL KURMAYA BAYILIYORSAN

Balık burcu kendi ve başkaları hakkında düşünmeyi çok sever. Bu da onu hayaller kurmaya yöneltir. “O şöyle olsa”, “bu böyle olsa” diyerek tüm günü hayal kurarak geçirebilir.

KENDİNİ ÜZMEKTEN VAZGEÇEMİYORSAN

Balık burcu kendini kötü hissetmek için adeta bahane arar. Bu özelliğinden dolayı maalesef onu sık sık etrafta üzgün bir yüzle dolaşırken görürsünüz.

HER YERE GEÇ KALIYORSAN

Balık burcu için geç kalmak milli spordur. Neyseki arkadaşları onun bu özelliğine alışır. Randevularına geç kaldığında kimse endişelenmez, nasılsa birazdan geleceğini bilirler.

PLAN YAPMAYI SEVMİYORSAN

Balık burcu kendini hayatın akışını bırakarak yaşamayı sever. Plan yapmak doğasında olmadığı gibi başkalarının planlarına uymayı da sevmez.

SANAT YÖNÜN KUVVETLİYSE

Balık burcu sanatçı ruhludur. Müziği, şiiri, resmi sever. Bu yönü giyimine de yansır, çünkü sanata eğilimli olduğu için kendine neyin yakışacağını çok iyi bilir.

HAYIR DEMEKTE ZORLANIYORSAN

Balık burcu kimseyi kırmak istemez. Arkadaşları ne isterse istesin kabul etme eğilimindedir. Fedakar yönünden ötürü hayır kelimesini sözlüğünden çıkarmıştır.

İFLAH OLMAZ BİR ROMANTİKSEN
Bir insan sanatçı ruhlu, fedakar ve hassassa tabii romantik olması da kaçınılmazdır. Ayakları yere basmadığı için maalesef kendini ilişkilerine gereğinden fazla kaptırır.

Siyah Noktalardan Kurtulmak İçin 5 Doğal Formül

Dünyanın En Tehlikeli 10 Şehri