Ereksiyon olduğunuzda nasıl saklayabilirsiniz?

Bunda hiç utanılacak bir şey yok. Her erkeğin başına gelebilir. Hatta genç erkeklerin başına daha da sık gelebilir. Bu yazıda zamansız gelen ereksiyonu gizlemek için işinize yarayacak birbirinden faydalı teknikleri öğreneceksiniz.

1. Elinizi cebinize sokun.

ereksyion4

Hiçkimse bir erkeğin elinin cebinde olmasını yadırgamaz. Hele de bunu yapmakta ustalaşırsanız daha da anlaşılmaz olur.

Eğer oturuyorsanız elinizi cebine sokun ve elinizi yukarı doğru kaldırın. Elinizin oluşturduğu kabarıklık ereksiyonu saklayacaktır.

Eğer ayaktaysanız iki elinizi birden cebinize sokun. Penisinizi yukarı doğru yerleştirirseniz daha rahat edersiniz. Ereksiyon olduğunuzu hisseder hissetmez bunu yaparsanız oluşacak kabarıklığı kolay bir şekilde saklarsınız.

Burada dikkat edilmesi gereken nokta penise elinizde çok baskı yapmamak. Bu durumda ereksiyon süresi uzayacaktır.

2. Büyük bir nesne ile gizleyin.

ereksiyon5

Ereksiyonun oluşturduğu kabarıklığı gizlemek için bir nesneden yararlanabilirsiniz. Bu bir kitap, mont, dizüstü bilgisayar veya sırt çantası olabilir.

Ayakta durmanız dikkat çekebilir. Oturacak bir yer bulup kucağınıza bir nesne koyarsanız ereksiyonu hiç dikkat çekmeden gizleyebilirsiniz.

Eğer ereksiyonun kabarıklığını laptop ile saklıyorsanız hemen bilgisayarı açın ve internetteki bilimsel sitelerde gezinmeye başlayın.

3. Boş bir yere gidin.

ereksiyon3

Tuvalete veya insanların olmadığı bir yere gitmek elbette yerinde bir çözüm olacaktır.  Gittiğiniz yerde bir süre bekleyerek ereksiyonun geçmesini bekleyin.

Orada uzun süre kalma şansınız yoksa kemerinizi açın ve penisi pantolonunuz ile göbeğinizin arasına sıkıştırın. Veya üzerinizde gömlek varsa dışarı çıkartarak malum bölgeyi gizleyin.

4. Tedbirli olun.

ereksiyon

Sık ereksiyon olan biriyseniz çok yumuşak iç çamaşırlar giymekten kaçının. Bunların verdiği his belki hoşunuza gidiyor olabilir ama yine de o sürtünme size zamansız ereksiyonlar yaşatacaktır.

Bol giysiler giymek de aynı şekilde sık ereksiyon olanlar için bir çözüm olabilir. Çünkü örneğin dar bir kot giymek hem ereksiyon olmanızı kolaylaştırır hem de tabii olduğunuzda kabarıklığı saklamak problem olur.

Bir diğer tedbir de uzun tişörtler giymek veya gömleği içinize sokmamak olabilir. Bu elbette ereksiyonu önlemez ama saklama konusunda hiç problem yaşamazsınız.

Ereksiyondan Kurtulma Yolları

ereksiyon2

  1. Yürümek en iyi çözüm olacaktır. Çünkü kan dolaşımını artıracağı için kanın o bölgeden başka yerlere doğru yönelmesini sağlar. Ayrıca yürürken saklama operasyonunu da devreye alabilirsiniz.
  2. Ancak eğer arkadaş grubunuzla beraberseniz dikkat çekmemek için geçerli bir bahane söyleyin. Örneğin su veya çay almaya gitmek gibi.
  3. Ereksiyondan kurtulmak için bir diğer çözüm de dikkatinizi başka bir yerlere yöneltmektir. Tabii seks ile alakalı olmayan bir şeylere.
  4. Kendinizle ilgili bir problemi düşünebilirsiniz. Parayla veya ailenizle ilgili bir sorun da olabilir. Düşüncelerinizi malum yerden uzaklaştırmak kesinlikle işe yarayacaktır.
  5. Son olarak, ereksiyon olduğunuzda tüm dikkatinizi buna vermeyin. Bu hem süreyi uzatır hem de stres olacağınız için sağlıklı bir şekilde düşünmenizi engeller.

İlginizi çekebilir: Abisi Olan Kızların Gayet İyi Bildiği 13 Şey

LG G4 – İyi ve kötü özellikleri. 6 güvenilir teknoloji sitesi değerlendirdi

Keşke Bende De Olsa Diyeceğiniz 10 Süper Hayvan Gücü