HydraFacial Nedir?

En hızlı ve kolay canlandırıcı tedavi yöntemlerinden HydraFacial hakkında merak ettikleriniz

HydraFacial, sadece 30 dakika gibi kısa bir sürede uygulanabilen canlandırıcı bir cilt tedavisidir. Uzun süreli cilt sağlığı sağlar ve tüm cilt tiplerinin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde uyarlanabilir. İşlem sonrasında sosyal hayatta hiçbir aksamaya sebep olmayan, ciltte geçici dahi olsa olumsuz bir etkisi bulunmayan HyrdaFacial, hemen uygulama sonrasında gözle görülür sonuçlar sunar.

HydraFacial tedavisi ölü cilt hücrelerini ve ciltte biriken kalıntıları temizler. Aynı zamanda temizleyici ve nemlendirici serumlarla temizlenen cildi yıkar. HydraFacial yatıştırıcı, ferahlatıcı bir tedavidir ve cildi tahriş etmez.

HydraFacial başta yüz, boyun ve dekolte bölgelerine yaygın olarak uygulanır. Nem ve esnekliğini kaybetmiş cilt üzerinde anında ve kalıcı etki yaratır. Ayrıca akne ve akne lekeleri üzerinde güvenle uygulanabilir ve olumlu yönde etkisi hemen gözlenebilir.

Dermamed Maçka Exclusive Kliniğinde Medikal Estetik uzmanı Dr. Filiz Can Kurtiş tarafından yapılan ön muayene ve değerlendirme sonrasında, kişiye özel planlanan süre ve solüsyonlarla uygulanan HydraFacial hakkında (0212) 343 96 83 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Botoks Nedir? Hangi Bölgelerde Etkilidir?

Sinüzit Nedir?