Bonusbay Hakkında Merak Ettikleriniz

000000000

Bonusbey ücretsiz bir hizmet. Sistem şöyle çalışıyor: 1) Bonusbay’de üyelik yaratıyorsunuz. 2) İnternetten bir şeye ihtiyacınız olduğunda Bonusbay sitesine giriyorsunuz. 3) Alışverişinizi Bonusbay bünyesindeki mağazaların birinden yapıyorsunuz. 4) Bunun karşılığında da Bonusbay o siteye ödediğiniz paranın bir bölümünü nakit olarak size geri ödüyor.

Bonusbay bünyesinde hepimizin yakından tanıdığı 250’ye yakın internet mağazası var. En popüler mağazalar ise şunlar: YKM, OXXO, Booking.com, Lidyana, Beymen, Morhipo, Hepsiburada, MUDO, Gittigidiyor ve Markafoni.

SİSTEMİN ÇALIŞMASI

Bonusbay üyesi mağazalardan farklı oranlarda geri ödemeler kazanıyorsunuz. Örneğin, YKM mağazasında ödediğiniz her 100 liranın 5 lirasını geri alıyorsunuz. cicek.com mağazasında ise 100 liranın 7 buçuk lirası size geri ödeniyor. Bonusbay’de şu ana dek 413 bin üyeye 3 milyon liraya yakın geri ödeme yapılmış. Bu rakam tabii her dakika artıyor.

Yaptığınız alışverişlerden kazandığınız paralar Bonusbay hesabınızda birikiyor. 30 liraya ulaştığında da ödeme yapılıyor. Paranız ister banka hesabınıza, isterseniz de Paypal üyeliğinize gönderiliyor.

PARA KAYNAĞI

Eğer Chrome tarayıcı kullanıyorsanız Bonusbay’in eklentisini yükleyebilirsiniz. Eklentiyi yükledikten sonra, bir internet mağazasına girdiğinizde eğer o mağaza Bonusbay üyesiyse hemen gösteriliyor. Ve tabii ne kadar bonus kazanma imkanı olduğu da belirtiliyor. Böylece her seferinde Bonusbay’in sitesine girmenize gerek kalmıyor. Bonusbay chrome eklentisiyle de alışverişinizden ekstra geri ödeme kazanabiliyorsunuz.

“Bonusbay nereden para kazanıyor” diye merak edebilirsiniz. Aslında mantık çok basit. Bonusbay firması, internet mağazalarına müşteri kazandırıyor. Bunun karşılığında o mağaza da Bonusbay’e ödeme yapıyor. Bonusbay bunun küçük bir kısmını hizmet bedeli olarak alıyor. Kalan büyük kısmını da üyelerine ödüyor.

51. Bölge Gerçeği Nedir?

En Zehirli Örümcek Hangisi?