Kuponrazzi Nasıl Çalışır?

Özel kupon kodu ve indirim kampanyaları sunan Kuponrazzi’de, başka hiçbir sitede bulamayacağınız fırsatları bulacaksınız.

Tüketiciler için tamamen ücretsiz bir hizmet olan Kuponrazzi, yüzlerce mağazadan binlerce indirim kodu ve kampanyayı kolayca bulmanızı ve bunlardan hemen faydalanmanızı sağlıyor. Kuponrazzi ekibinin detaylı incelemeden geçirdiği alışveriş siteleri sisteme ekleniyor ve kampanyaları düzenli olarak takip edilerek Kuponrazzi sayfalarında yayımlanıyor.

Kuponrazzi’de mağazaların ödeme yöntemleri, taksit ve kargo seçenekleri, müşteri hizmetleri iletişim bilgileri gibi detaylı bilgiler yer alıyor. Bazı temel kriterlere göre değerlendirilerek sisteme eklenen mağazaların alışveriş deneyimi de Kuponrazzi ekibi tarafından test ediliyor. Şu anda 450 kadar mağazanın listelendiği Kuponrazzi’de, şimdiye kadar 15.000’e yakın indirim kodu ve kampanya yayımlanmış. Süresi dolan kampanyaları arşivleyen Kuponrazzi, tüketicileri süresi dolmuş kampanya ve indirim kodlarıyla yoran sitelerden ayrılıyor. İndirim kodu ile indirim kampanyası arasındaki ayrımı da çok net bir şekilde ortaya koyan Kuponrazzi, markalara göre yaptığı sınıflandırmayla alışveriş aşamasındaki tüketicilerin işini büyük oranda kolaylaştırıyor.

Alışverişçilere özel kupon kodu ve indirim kampanyaları da sunan Kuponrazzi’de, başka hiçbir sitede bulamayacağınız avantajlı alışveriş seçeneklerini bulabilirsiniz.

Kuponrazzi İndirim Kodları

Kuponrazzi nereden para kazanıyor?

Kuponrazzi, tüketicilere ücretsiz hizmet verirken, alışveriş sitelerine de müşteri yönlendirmiş oluyor. Mağazalarla satış gelirinden alınan bir komisyonla çalışan Kuponrazzi, bu konuda Türkiye’nin önde gelen satış ortaklığı ağlarıyla işbirliği yapıyor. Kuponrazzi’de yer almak isteyen mağazaların, GelirOrtakları, Reklamaction gibi satış ortaklığı ağlarıyla sözleşme yapması gerekiyor. (Kuponrazzi gibi içerikten kazanç elde etmek yayıncılar da, GelirOrtakları ve Reklamaction ağlarına katılabilir.)

Tüketicilere internet üzerinde her kanaldan ulaşmayı hedefleyen Kuponrazzi, güncel indirim kodlarını web sitesinin yanı sıra web bildirimleri (push), eposta bülteni ve sosyal medya üzerinde de paylaşıyor. Kuponrazzi Facebook sayfasına buradan, Twitter hesabına buradan ulaşabilir, eposta bültenine web sitesi üzerinden abone olabilirsiniz. Kuponrazzi’nin mobil uyumlu sitesi, akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının da alışveriş fırsatlarına kolayca ulaşmasını sağlıyor.

Kuponrazzi’de en çok hangi alışveriş siteleri takip ediliyor?

Kuponrazzi’de doğal olarak Türkiye’nin bir yansımasını görüyoruz. Pazaryerlerinde GittiGidiyor indirim kuponu, n11 indirim kodu, moda alışverişlerinde Morhipo hediye çeki, Markafoni indirim kodu, Trendyol indirim kuponu, Boyner, FLO, elektronikte Hepsiburada indirim kuponu, Media Markt indirim kodu, Teknosa hediye çeki, spor ürünlerinde Yalı Spor indirim kodu seçenekleri Kuponrazzi’de tüketicilerle buluşuyor. Popüler alışveriş sitelerinden haber ve reklam videolarına da yer veren Kuponrazzi’yi takip etmenizi tavsiye ediyoruz.

Bugün Öğreneceğiniz En Kötü 27 Espri

Soğuk algınlığı tedavisi için bilmeniz gereken her şey