2015’te Sadece PS4 İçin Çıkacak 10 Oyun

Uncharted 4

İlk oyunumuz, “Uncharted 4 – A Thief’s End”. Bu oyun Nathen Drake’in sonunu getirecek gibi görünüyor. Oynanış videosuna bakınca, yine süper bir oyun yapmışlar diyorsunuz.

İkinci oyun, “The Order- 1886”. Oyunumuz 3. şahıs bakış açısından sinematik bir aksiyon vaad ediyor. 1886 yılının Londrasında geçen oyunda, şövalyeler, yarı insan-yarı hayvan yaratıklarla savaşıyor.

Üçüncü oyun, “Bloodborne”. Souls oyunları ile tanıdığımız From Software’den yine zor bir oyun geliyor. Hayatta kalabilmek için Yharnam sokaklarında canavarlarla mücadele etmeniz gerekecek.

CAPCOM OYUNU

Dördüncü oyun, “Until Dawn”. Oyunumuz, bir grup gencin ıssız bir çiftlik evindeki hayatta kalma mücadelesini konu alıyor. Bu fazlasıyla klişe görünse de, ilginç olan, hikayenin sizin vereceğiniz kararlarla şekillenmesi.

Beşinci oyun, “Deep Down”. Oyunun yapımcısı, Street Fighter ve Resident Evil’dan tanıdığımız Capcom. En güzel haberse, “Deep Down”, oynaması bedava bir oyun.

Altıncı oyun, “Let It Die”. Bu da oynaması bedava bir oyun. 2043 yılında geçiyor. Yapımcıları her fırsatta, “Süper bir aksiyon oldu” diyorlar. Her beraber göreceğiz.

Yedinci oyun, “Rime”. Bu gerçekten ilginç bir oyuna benziyor. Açık dünyada geçen oyunun türü platform-macera. Adadan kaçmaya çalışan bir genci oynuyorsunuz.

BİNLERCE GEZEGEN

Sekizinci oyun, “HellBlade”. Oyunun yapımcısı, “Devil May Cry” ve “Enslaved”den tanıdığımız Ninja Theory. Kadın bir kahramanı yönettiğiniz oyun, yeraltında geçiyor.

Dokuzuncu oyun, “No Man’s Sky”. Bu oyunda her oyuncu bir uzay gemisine sahip. Uzayda binlerce gezegen var ve tabii bir o kadar da yaşam tarzı. Bize kalansa bunları keşfetmek.

Onuncu ve son oyunumuz, “Everybody’s Gone to the Rapture”. Hikaye, dünyanın son günü başlıyor. Oyunun yapımcısı, God of War ile tanıdığımız Santa Monica stüdyosu. Bu bile oyunu dört gözle beklemeye yetecek bir sebep.

2015’te Çıkmasını Dört Gözle Beklediğimiz 10 Oyun

2015’te Sadece XBOX ONE İçin Çıkacak 10 Oyun