Dünyanın En Popüler 10 Youtube Oyun Kanalı

pewdiepie

Bu yazıda Youtube’taki en popüler 10 oyun kanalını derledik. Abone rakamlarını verdik ama biliyorsunuz bunlar sürekli artıyor. Dilerseniz ilgili kanalın ismine tıklayarak ziyaret edip güncel rakamları görebilirsiniz.

10) speedyw03

Youtube’taki en popüler onuncu oyun kanalıyla başlıyoruz. Kanalın ismi “speedyw03”. 22 yaşında, Amerikalı bir Youtuber. 6 milyon 480 bin abonesi var. Genelde GTA 5, Call of Duty ve DayZ videoları çekiyor. Minecraft içinse ayrı bir kanal açmış.

9) League of Legends

Listemizin dokuzuncu sırasında “League of Legends” oyununun resmi Youtube kanalı var. 6 milyon 761 bin aboneye sahip olan kanalı oyunun yapımcısı olan Riotgames firması işletiyor. Haliyle sadece League of Legends videoları paylaşılıyor. Kanalda ağırlıklı olarak tanıtımlar ve müzik videoları var.

8) TobyGames

En popüler oyun kanalları listesinin sekizinci sırasındaki kanal, “TobyGames”. 6 milyon 974 bin aboneye sahip. Kanalın sahibi 29 yaşında bir Amerikalı. İnternet dışında da ünlü biri. Şu an yayında binlerce videosu var. Bu kadar video nasıl yüklenebilir? Tabii ki önünüze gelen her oyuna video çekerek. Tobby de aynen böyle yapıyor.

7) CaptainSparklez

Yedinci sıradaki kanalımız, “CaptainSparklez”. Abone sayısı 8 milyon 548 bin. Bu da Amerikalı bir Youtuber. 22 yaşında. Ağırlıklı olarak Minecraft çekiyor ama zaman zaman GTA 5, Garry’s Mod ve başka oyunların videolarını yaptığı da oluyor.

6) TheSyndicateProject

Listenin altıncı sırasında az farkla “TheSyndicateProject” var. Abone sayısı 8 milyon 742 bin. Sahibi 21 yaşında bir İngiliz. Genelde Minecraft videoları yapıyor ama eğlenceli oyun bulunca da kaçırmıyor. Yaptığı vlog’lar ve komik montajlar da çok seviliyor.

5) KSI

Beşinci sırada “KSI” oturuyor. Abone sayısı 9 milyon 82 bin. Bu bir siyah Amerikalı. Kanalında ağırlıklı olarak Vlog videoları ve FIFA var. Ancak vlog’lar genelde oyunlarla alakalı değil.

4) Vegetta777

En popüler Youtube oyun kanalları listesinin dördüncü sırasında İspanyolca bir kanal var: “Vegetta777”. 25 yaşında bir Youtuber. 9 milyon 376 bin aboneye sahip. Minecraft, GTA 5 ve Garry’s Mod videoları ağırlıklı olsa da aslında her türden oyunu oynuyor.

3) SkydoesMinecraft

Üçüncü sırada, “SkydoesMinecraft oturuyor”. Abone sayısı 10 milyon 967 bin. Kanalın adından da anlaşılacağı üzere sadece Minecraft videoları çekiyor. Sahibi 21 yaşında bir Amerikalı.

2) VanossGaming

Listemizin ikinci sırasındaki kanal, “VanossGaming”. Abone sayısı 12 milyon 20 bin. VanossGaming, GTA 5, Garry’s Mod ve Call of Duty videoları çekiyor.

1) PewDiePie

İşte geldik Youtube’un en popüler oyun Youtuber’ına. Onu zaten hepiniz biliyorsunuz: PewDiePie. Kendisi aynı zamanda Youtube’un en fazla aboneye sahip olan ünlüsü. 25 yaşında bir İsveçli ama şu an İngiltere’de yaşıyor. Abone sayısı 36 milyon 110 bin kişi. Ve tabii her geçen gün de artıyor.

İKİZLER Burcunun En Tipik 10 Özelliği

Şu An Piyasada Olan En İyi 10 Akıllı Telefon