En İyi Kupon ve İndirim Kodu Siteleri

İnternette alışveriş yaparken mağaza seçimi ve dikkat edilmesini tavsiye ettiğim konulara daha önce değinmiştim. Türkiye’nin en iyi fiyat karşılaştırma sitelerini de, bu yazıda yorumlamıştım.

İnternetten alışveriş yaparken kullanacağımız diğer yardımcı siteler ise, kupon kodu, indirim, hediye kampanyası gibi fırsat ve avantajları listeleyen siteler.

Bu alandaki sitelerin bir kısmı sadece kupon kodu yayımlayarak, alışverişinizi sonlandırma aşamasında çok çabuk bir şekilde indirim veya hediye kazanmanızı sağlarken, bazıları da kupon veya indirim kodu gerektirmesine bakmadan tüm kampanyaları duyurmaya çalışıyor.

Güncelleme: Daha önce belirttiğim sitelerden bazıları kapanmış, bu nedenle onları sildim.

Kuponrazzi

Kuponrazzi

Kupon ve kampanya sitelerinin en yenisi, Kuponrazzi. Sade bir tasarıma sahip olan sitede, henüz mağaza ve kampanya sayısı, diğerleri kadar çok değil, ancak listelediği mağazaların kampanyalarını çok hızlı bir şekilde girerek tüketicilere en güncel avantajları sunmayı hedefliyor.

Şu anda üyelik veya diğer ek özellikler sunmayan sitede, mağazaların kurumsal bilgileri, müşteri hizmetleri bilgileri ve ödeme seçenekleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Kuponrazzi, kurucusu olduğum Biz Bilişim tarafından geliştirilmiş bir sitedir.

En iyi fiyat karşılaştırma siteleri hangileridir?

Çocuk sahibi olmak isteyenler ne sıklıkla ilişkiye girmeli?