İnternette Yılbaşı Hediyeleri

yeni-yil-hediyesi

Yılın “o zamanı” yine geldi. Hayatın olağan koşturmacası devam ederken, kısıtlı zaman ve bütçeyle sevdiklerimize yılbaşı hediyesi almak için uğraşmak, ayrı bir stres kaynağı olabiliyor.

Alışveriş dünyasını özel avantajlarla bilgisayarımıza, telefonumuza, tabletimize taşıyan Kuponrazzi‘de, bu konuda da çok pratik bir çözüm geliştirdik: yılbaşı indirimi ve yılbaşı hediyeleri ile ilgili tüm kampanyalar birarada. İster en sevdiğiniz alışveriş sitesinden kupon koduyla alışveriş yapmak için ziyaret edin, ister özenle seçilmiş, güvenilir bulunan alışveriş sitelerini keşfedin, ya da yılbaşı hediyeleri için hangi mağazada nasıl bir kampanya var, inceleyin.

Önemli bir kısmını bizzat seçerek hazırladığım yılbaşı indirimlerinde, şu anda Beymen, Modanisa, İroni, Lukapu, DeFacto gibi çok farklı kategorilerden alışveriş sitelerinin indirim kuponları yer alıyor. Ayrıca Hepsiburada, D&R, Media Markt, Mizu, Morhipo, Trendyol gibi mağazaların özel olarak hazırladığı hediye rehblerine Kuponrazzi’den kolayca ulaşabilirsiniz. Markafoni her gün 200 kişiye Milli Piyango bileti hediye ediyor, fırsatı kaçırmayın. Morhipo‘nun sona ermek üzere olan indirim kuponu İpekyol ve Twist marka ürünleri özel indirimle almanızı sağlayacak. GittiGidiyor‘da her gün değişen özel kampanyalar, yeni yıl hediyeleri için önemli indirimle sunuyor.

Ben de kendi alışverişlerim için hediye rehberlerini çok faydalı buluyorum. Yaş, cinsiyet, ilgi alanı, hobi ve elbette bütçe seçerek hediye önerilerini görmek işimi kolaylaştırıyor. BKM Express ve PayPal ile ödeme imkanı da varsa, alışverişimi çok hızlı bir şekilde tamamlayıp işlerime devam edebiliyorum.

Şirketler için de Kuponrazzi’de birçok fırsat var. Özellikle Avansas, yılbaşı hediyesi ve eşantiyon ihtiyaçlarına ekonomik ve hızlı çözüm arayan şirketler için gerçekten çok faydalı.

Siz yılbaşı hediyesi olarak en çok ne alıyorsunuz? Yorum olarak yazın, fikirlerimizi ve hediye alışkanlıklarımızı paylaşalım.

Şimdiden herkese mutlu yıllar dilerim.

Birbirinden İlginç 30 Bilgi

LG G4 – İyi ve kötü özellikleri. 6 güvenilir teknoloji sitesi değerlendirdi